KONST / Litografier / Färglitografi 14897048
nr 1489 7048
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Signerad, numrerad 9/1500. Färglitografi, bildmått: 64x48cm, yttermått inklusive ram: 81x63cm
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 12 september 2022
kl 20:28:58
300 kr
400 kr
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien